Leden 2017

Elizabeth Olsen | Gallery update 0.6: Sundandce Film Festival 2017 - 'Ingrid Goes West' Panel Discussion

26. ledna 2017 v 20:36 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth
source: liz-olsen.com

Lizzie byla letos v Sundance hodně aktivní, protože tam propagovala rovnou dva filmy, a já jsem se ještě neprokousala ani propagací toho prvního. Ale zkrátka baby steps, co na to říct. Těch novinek je moc na to, abych to stíhala, zvlášť, když stále ještě probíhá zkouškové. Já jsem sice v podstatě už skončila, ale ještě ne úplně na sto procent. Jak se jinak držíte vy v tomhle období? Já už jsem z toho upřímně dost unavená a tak prokrastinuju, kde můžu, včetně tohohle blogu. Dneska jsem si připravila pár článků, nevím, jestli nakonec zveřejním všechny, ale mám to v plánu. Přes víkend bych se snad mohla prokousat zbytkem, i když těžko říct. Nejaktuálnější novinka v životě Liz je to, že už začalo natáčení Avengers: Infinity War I a II, kde si Elizabeth znovu zopakuje svou roli Wandy Maximoff alias Scarlett Witch. Ona sama ještě na natáčení není, ale už je zpátky v LA a nejspíš se připravuje. Já osobně jsem velký fanda Marvelu, takže jsme z toho nadšená. Liz sice teď už znám z haldy filmů, ale poprvé jsem ji víc zaznamenala právě díky Avengers a okamžitě jsem si ji zamilovala jako Wandu... a pak jako osobu a herečku obecně:)

Teď už k fotkám. Mám pro vás 21 fotek z prvního dne, kdy byla Liz v Sundance, konkrétně jsou z 20. ledna 2017. Jak můžete vidět, tak v Park City, kde se Sundance koná, je parádní bílá zima, což je krásné, no hádám je to změna po tom sluníčku v Los Angeles, kde je celý rok v podstatě teplo :D Lizzie to ale očividně náladu nekazilo, přestože panel k filmu 'Ingid Goes West' probíhal venku na terase. Moc jí to slušelo, má opravdu krásný kabátek a očividně jsou všichni v dobré náladě. V příštím článku mám pro vás i celý ten rozhovor ohledně filmu, takže o tom budu víc mluvit až později. Užijte si fotky, snad se vám líbí, mně totiž moc :)

003_28329.jpg 001_28329.jpg 009_28329.jpg 017_28229.jpg 016_28329.jpg

Elizabeth Olsen | Gallery update 0.5: Sundance Film Festival - 'Ingrid Goes West' Premiere

23. ledna 2017 v 15:26 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth

Zdravím, tak jsem zase tady s dalšími novinkami. A další a další se stále dál a dál kupí, takže se ohledně Liz máte opravdu na co těšít. Jak už jsem zmiňovala, Elizabeth je momentálně na filmovém festivalu v Sundance. Letos tam jela propagovat hned dva ze svých nejnovějších projektů. Film s názvem 'Ingrid Goes West', který se zaměřuje na problematiku sociálních sítí, jako je instagram, a vztahy mezi mladými lidmi. Druhý snímek se jmenuje 'Wind River' a jedná se o detektivní thriller, ve kterém Liz hraje mladou agentku FBI, která je součástí týmu při vyšetřování vraždy, která se stala v rezervaci původních Američanů. Oba dva snímky se zatím dočkaly poměrně dobrých ohlasů, především potom Wind River, tak jsem na to zvědavá.

Já mám pro vás teď fotky z první události v Sundance, konkrétně potom z premiéry filmu 'Ingrid Goes West'. Tento film je prvním režisérským počinem Matta Spicera. Respektive jde o první celovečerní film, který tento filmař natočil. Má za sebou tuším nějaké dva nebo tři krátké filmy a kromě toho, že mi připadá, že vypadá jak starší bratr Daniela Radcliffa, tak o něm moc nevím :D Každopádně byl ale film velmi dobře přijat a zřejmě je to úspěch. Fotek z premiéry není moc, ale lepší než drátem do oka. Sundance je známé tím, že je to spíše takový uvolněnější filmový festival, takže na koberci žádné pompézní róby, ale zkrátka a dobře obyčejné oblečení. Liz tto samozřejmě moc slušelo, protože ona má skvělý styl oblékání. Na fotkách můžete vidět i zbytek obsazení, mezi nimi herečku Aubrey Plaza, režiséra filmu, producenty a zkrátka ty, kteří se na filmu podíleli. Užijte si fotky a já se vám možná ještě během dneška ozvu znovu s další várkou.

002_28229.jpg 004_28229.jpg 006_28229.jpg 010_28229.jpg 015_28229.jpg

Elizabeth Olsen | Gallery update 0.4: Marie Claire’s Image Maker Awards 2017

22. ledna 2017 v 17:11 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth
source: Elizabeth-Olsen.com

Ahoj ahoj ahoj. Mám toho teď docela hodně na hlavním blogu, tak se omlouvám, že jsem se tu zase nějakých těch pár dní neukázala. Elizabeth je momentálně na filmovém festivalu v Sundance, což je naprosto skvělá zpráva, ale vzhledem k tomu, že jsem ještě nestihla přidat fotky z jedné z předchozích akcí, musím to nejdřív doplnit. O Sundance ještě budu mluvit hodně a nejspíš v hodně článcích, protože novinek je skutečně velké množství. Lizzie tam totiž nejela propagovat jen jeden, ale hned dva své filmy, ale o tom později. Ve škole mi zbývají ještě dvě důležité zkoušky a pár nedůležitých, takže až splním ty důležité, opět se vrhnu na doplňování a plnohodnotné přidávání a možná se konečně vrhnu i na Jaimie, tak snad se máte na co těšit.

Co se tedy týče té akce, kterou ještě musím doplnit před Sundance. Liz se zúčastnila události pořádané časopisem Marie Claire s názvem Marie Claire's Image Maker Awards 2017, což je udílení cen pro různé vlasové stylisty, umělce, co hvězdám dělají make-up nebo jim pomáhají se oblékat na červené koberce. To je celá věda a vloni tam cenu předávala Kristen, takže díky tomu trochu vím, o co jde. Elizabeth tam měla ocenit svoje dva stylisty, se kterými spolupracuje už mnoho mnoho let (a podle mě dosti úspěšně). Šlo o vlasového stylistu Marka Townsenda (kdy přesně se přestalo používat slovo kadeřník?) a vizážistku Kate Lee. Z předání mám pro vás i video s řečí, kterou si Liz připravila, ve které mluví o jejich spolupráci, zmíní třeba, že Marka poznala, když jí bylo 14 let, protože pracoval s jejími sestrami a že jí vystyloval na její první ples na střední škole. To je hrozně hezká vzpomínka. No musím říct, že Lizzie vypadala naprosto skvostně. V těch růžových šatech vypadala jako řecká bohyně a měla naprosto úchvatný účes, který si můžete i pořádně prohlédnout, v galerii je na něj záběr několikrát. Můžete si všimnout, že má Liz ztmavené vlasy. Natáčení Avengers: Infinity War již začalo a Liz na něj nejspíš zamíří hned, jak dokončí propagaci filmů v Sundance.


003_28829.jpg 015_28429.jpg 046_28129.jpg 007_28529.jpg 023_28129.jpg
083.jpg 028.jpg 025.jpg 245.jpg 236.jpg

Emily Browning | Golden Exits stills, bts & teaser

21. ledna 2017 v 12:40 | Krist |  Gallery updates | Emily
zdroj: tumblr.com

Minulý rok natočila Emily film s názvem 'Golden Exits'. Ten bude mít premiéru zítra na filmovém festivalu Sundance. K této příležitosti tu mám pár prvních stills fotografií s Em, dvě z natáčení a teaser trailer, ve kterém Em zpívá :).

-G33BW5zivk.jpg AlZkXS1pqE4.jpg rrYEfVXDBn4.jpg sPD8I_9a9nk.jpg tumblr_ok1lw7OrNZ1qzw7lko2_1280.jpg
Gallery link: EB » Movie productions » Golden Exits » Production stills (+5)

iSh_5-FNy2k.jpg t1E_dQAGyhY.jpg
Gallery link: EB » Movie productions » Golden Exits » Behind the scene (+2)


Elizabeth Olsen | Gallery update 0.3: Golden Globes After party (January 8, 2017)

13. ledna 2017 v 21:16 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth
source: LizOlsen.com

Před nějakou dobou po internetu kolovala zpráva, že by Liz mohla být těhotná. Tehdy někdy na začátku prosince, kdy se to objevilo, jsem tomu nějak nevěnovala pozornost a vlastně tomu nevěnuju pozornost ani teď. Nemyslím si, že by Liz byla těhotná doopravdy, ale pak jsem viděla tyhle fotky a zkrátka mi přišlo, že na nich má trochu bříško. A nevím, jestli je to tím, jak stojí, těmi šaty, nebo tím, že by fakt mohla být těhotná. Já se tyhle drby snažím moc neřešit, ale přišlo mi to zvláštní. To jen tak naokraj. Elizabeth Olsen se objevila na dalších dvou akcích a já mám pro vás fotky z první z nich. Ta se konala 8. ledna 2017. Lizzie se sice neukázala na předávání Zlatých Glóbů samotných, ale ukázala se na jedné z after party. Proč? No protože se jí nejspíš chtělo, ale hlavně proto, že její dlouholetý kamarád a kolega z několika filmů Aaron Taylor-Johnson byl nominovaný v kategorii za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli za film Nocturnal Animals a nominaci proměnil ve výhru, a nebyla by to naše Liz, kdyby to s ním nešla oslavit. Měla na sobě šaty značky Alberta Ferretti, které jsou samy o sobě pěkné a zajímavé, ale nejsou příliš lichotivé, jelikož látka kvůli těm bleskům poněkud prosvítá. Ale moc jí to sluší i tak :) Tak Liz se nemá za co stydět, že :D V galerii najdete 20 fotek z akce, hodně z nich je právě s Aaronem a jeho Zlatým Glóbem a tyhle fotky mám nejraději :)

004-60.jpg 005-58.jpg 007-47.jpg EO8.jpg EO9.jpg

Karen Gillan | Filming 'Tupperware Party'

11. ledna 2017 v 0:40 | Krist |  Gallery updates | Karen
    zdroj: vk.com

Karen se momentálně nachází v Glasgow, Skotsku, kde natáčí film 'Tupperware Party'. Krom toho, že napsala scénář filmu, ujala se režie, tak si ve filmu i zahraje. Já tu pro vás mám fotky z 5. ledna, kdy se natáčelo v Karenině rodném městě Inverness a následně z 8. ledna, kdy se natáčení přesunulo do Glasgow. Abych pravdu řekla, tak jsem nadšená. Pro Karen to je skvělá příležitost předvést se jako režisérka i herečka. Už teď se toho filmu nemůžu dočkat :).

CFQdbxsNTkI.jpg MLmh8xRcsFc.jpg OpIy9kZSZGs.jpg ZdoG5V_70HU.jpg
Gallery link: KG » Movie productions » Tupperware party » Filming in Inverness (+4)

05qrLeCi4n8.jpg eSV5FKHsgGI.jpg Sx3v-tWDwUE.jpg _GR9Gb8pj4M.jpg
Gallery link: KG » Movie productions » Tupperware party » Filming in Glasgow (+4)

Elizabeth Olsen | Gallery update 0.2: Sean Penn & Friends HAITI RISING Gala

9. ledna 2017 v 23:38 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth
Zdroj fotek: elizabeth-olsen.com

Je to zvláštní. Jsem už roky zvyklá psát novinky dvojjazyčně, ale tady je budu psát jen česky. Mám ale trochu tik, musím si na to zvyknout. Jedním z důvodů, proč jsem se konečně dokopala k tomu začít přidávat na tenhle blog je i fakt, že ožil můj hlavní zdroj novinek o Elizabeth. Zároveň táta domů pořídil nový modem na internet, díky kterému už nevypadává internet, kdykoliv se snažím nahrát do galerie víc, jak tři fotky najednou. Mám docela velkou trpělivost, ale ne dost velkou na to, abych nahrávala stovky fotek po jedné. Dalším důvodem pro mé náhlé blogové vzplanutí je to, že bych se měla učit, ale snažím se tomu vyhnout jako čert kříži a Lizzie mi v tom pomáhá, jelikož se v posledních několika dnech objevila hned na několika akcích. První z nich mám pro vás ještě dnes, z té druhé čekám na kvalitnější fotografie, takže buď zítra nebo pokud nebude čas, tak někdy v příštích dnech, doufám, že brzy. Zítra mám ve škole zkoušku a ve čtvrtek a v pátek taky, takže s tím časem to asi tak horké nebude, ale pokusím se. Teď už ale k té novince.

Z téhle novinky jsem měla neskutečnou radost, protože se Lizzie po delší době znovu objevila na nějaké akci. V uplynulých měsících se sice sem tam někde objevila, ale posledních pár týdnů, jakoby se po ní slehla zem. Objevily se akorát nějaké paparazzi fotky. Nevím sice, jak to mají holky, ale já mám zásadní postoj k paparazzi fotkám a nepřidávám je, tudíž pro mě to nebyly vhodné novinky. Jak jsem psala v minulém článku, Lizzie si neodpustí možnost, jak pomáhat druhým lidem a proto i následující akce souvisí s charitou. Celým názvem 6th Annual Sean Penn & Friends HAITI RISING Gala Benefiting J/P Haitian Relief Organization, kde se objevila 7. ledna 2017. Akce se konala v Los Angeles a šlo o benefiční večer, který měl za úkol vybrat co nejvíce peněz na potřebnou pomoc pro Haiti, pořádaný primárně hercem a režisérem Seannem Pennem. Kromě toho, že je od Elizabeth skvělé, že přišla podpořit tuto benefiční akci, tak ještě k tomu vypadala naprosto úchvatně. Musím se přiznat, že těmi šaty mi naprosto vyrazila dech. Byla v nich nádherná. Nepodařilo se mi zjistit, co je to za značku, ale jsou krásné. Mám sice fóbii z motýlů, ale na šatech se líbí i mně. No posuďte sami. Na fotkách můžete Lizzie vidět spolu s kolegou z filmů Avengers: Age of Ultron a Captain America: Civil War - Jeremyho Rennera.

001~6.jpg 007~6.jpg 004~11.jpg 022~0.jpg 052.jpg
069.jpg 065.jpg 066.jpg 051.jpg 049.jpg

Elizabeth Olsen | Gallery update 0.1: Feeding America & LA Regional Food Bank Host 'Hope For The Holidays'

9. ledna 2017 v 23:22 | Angie. |  Gallery updates - Elizabeth
Zdroj fotek: elizabeth-olsen.com

Ahoj všichni. Po dlouhých peripetiích, nedostatku času a obdobím, kdy jsem absolutně neměla chuť, se konečně ukazuji tady na blogu s nějakou novinkou a ne pouze s rozcestníky. Jsem Angie. a komu je to povědomé, může mě znát z mých ostatních dvou blogů, na které najdete odkazy v menu. Tady na tomhle blogu mám dvě herečky a to Elizabeth Olsen a Jaimie Alexander. Nebudu se nijak představovat a přejdu rovnou k věci. Do galerie jsem zatím nahrála převážně staré photoshooty, ale protože se Lizzie začala trochu objevovat i na různých akcích, v posledních dvou dnech dokonce na dvou za sebou, rozhodla jsem se rovnou skočit na novinky, nebo alespoň relativní novinky. Než zveřejním fotky ze 7. ledna 2017, musím doplnit ještě jednu akci, která se konala na konci roku 2016, v první polovině prosince. Elizabeth se pustila do nějaké té charity a rozdávala jídlo méně šťastným lidem v Los Angeles, což je od ní podle mě neskutečně krásné. K tomu všemu jí to tam ještě nehorázně moc slušelo, všem okolo rozdávala nejen jídlo, ale i úsměvy a vypadala nádherně i v zástěře. Tohle je přesně jeden z těch důvodů, proč Lizzie mám tolik ráda. Nikdy nezmešká příležitost, jak pomoct lidem. Na fotkách s Lizzie můžete vidět i herce Davida Arquetteho. Ta tmavovlasá slečna bohužel nevím, kdo je.

003_28129~0.jpg 002_28129.jpg 005_28129~0.jpg 015_28129.jpg 016_28129.jpg

Emily Browning | I Don't Want To Die

8. ledna 2017 v 14:58 | Krist |  Media | Emily
Už je to nějaký ten pátek, co Emily Browning natočila film 'Kill The King', kde potkala i svého přítele Eddieho. K tomuto filmu nazpívala a natočila i klip "I Don't Want To Die".


Britt Robertson | The Space Between Us Trailers

6. ledna 2017 v 21:41 | Krist |  Media | Britt
Britt Robertson si v roce 2015 zahrála ve filmu The Space Between Us, který měl mít premiéru už minulý rok. Ta však byla několikrát odložena a finální datum je určeno na 3. února 2017. K filmu byl čerstvě zveřejněn nový, v pořadí třetí, trailer, který sem přidávám a spolu s ním i první dva :).